Каталог

Доставка і оплата

Відслідкувати доставку

Зазвичай доставка займає 1-3 дні. Точну дату доставки товару вам повідомить менеджер інтернет-магазину при оформленні замовлення. Також товар можна забрати самовивозом у нас в магазині за адресою м.Вінниця, вул. Олега Антонова, 11

Оплата замовлення

— Готівкою

Оплата готівкою при отриманні товару можлива у магазині. Оплата здійснюється виключно у національній валюті. На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.

— Безготівкова

Оплата за безготівковим розрахунком проводиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашого підприємства. При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом:

Після оформлення замовлення, менеджер магазину електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашого підприємства. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається.

 — Накладений платіж (післяплата)

Оплата здійснюється після перевірки посилки на відповідність замовлення і товарному чеку виключно в національній валюті. Звертаємо вашу увагу, що при отриманні посилки у відділенні компанії перевізника або у кур'єра і оплаті ви підписуєте акт прийому-передачі, яким підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність Вашого замовлення, а також погоджуєтеся з зовнішнім виглядом товару, його комплектацією і не маєте претензій до інтернет - магазину і компанії перевізника. Накладеним платежем відправляємо після передоплати за товар у розмірі 150-200 грн (залежно від вартості товару)

Поширити